Komfortowe, prędkie i niezniszczalne pojazdy. Samochody niestereotypowe, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Machiny zwinne, o kolosalnej zalecie prędkiego transportowania się. A wszystko po to, ażeby podwyższyć uciechę współczesnego człowieka. Optymalizowanie samochodów odbywa się od chwili patentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w aktualnych okresach auta elektryczne lub ewentualnie AppRadio. To wozy, którym wystarczy jedynie wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć samochód do kontaktu oraz zostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy mogą przejechać tylko 150-200 km. Okropny jest fakt, że takie auta są w stanie zatrzymać się na środku autostrady, lub na odwrót – opustoszałego gruntu, ponieważ po prostu się wyładują. Nowością w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są także nowatorskie wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a w następstwie tego i prawa jazdy. Takie machiny pozostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o szybujących autach, w których głośniki i subwoofery to podstawa. To globalne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, latanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób i opatentować takie auta? To z pewnością byłoby doskonałe doświadczenie dla smakoszy aut oraz stereotypowych ludzi, chcących odmiany. Właściwą odmianą są też akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w okresach antycznych mieli pojęcie, że przemieszczanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki ekspresowo się męczy i nie jest zaprojektowany, żeby błądzić przez dużo godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla wigoru. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały różnorodne pierwotne wozy.

systemy głośnikowe

DEH-1901UBG

nawigacja audio

głośniki koaksjalne